Biggloyalty CEO’su Enis Karslıoğlu, HR Dergi’nin düzenlediği Co-Performans Zirvesi’nde, “Dijital Teknolojide Dönüşüm ve Anlık Ödüllendirme” ile ilgili konuşma yaptı

Çalışan performans yönetiminde dijital teknolojideki dönüşümün yakalanmasıyla beraber anlık etkileşim ve sosyal takdir büyük önem kazanıyor. Kurum içine özel olarak kurulacak olan intranet sosyal medya platformu ve takdir mekanizmaları ile ödüllendirme sistemi anında devreye giriyor. Başarının hemen ardından gelen adımlarla ödülü, çalışanın seçmesine izin veren sistem, mobil erişim sayesinde her an her yerde kullanılabiliyor ve anlık etkileşime izin veriyor.

Günümüzde anahtar kelime haline gelen anlık geri bildirim, çalışanların motivasyonunda ve gelişiminde büyük rol oynuyor. Performans yönetimi açısından çok önemli olan anlık geri bildirim, şirket içi iletişimi ve etkileşimi de üst noktaya taşıyor ve çalışanların birbirlerinin performanslarının sorumluluğunu üstlenmesini sağlıyor.

Takdiri ve ödüllendirmeyi iç içe geçiren dinamik bir sistemin, takdirlerin paylaşılabileceği sosyal bir ortamın, anlık ödüllendirmeye izin veren işlevsel bir platformun kişileri ve İK yöneticilerini nasıl motive ettiği ve şirket hedeflerine nasıl ulaştırdığı, tüm süreçleriyle Co-Performans Zirvesi’nde, Enis Karslıoğlu tarafından anlatıldı.

BIGGLOYALTY ULUSLARARASI SADAKAT VE ÖDÜLLENDİRME KONFERANSI BU SENE İLK DEFA 3 EKİM 2018’DE RIXOS PREMIUM DUBAI’DE DÜZENLENDİ.

Türkiye’de yıllardır geleneksel olarak düzenlenen ve bu sene Dubai’ye taşınan “Uluslararası Sadakat ve Ödüllendirme Konferansı”, BiggLoyalty General Trading LLC tarafından organize edildi ve Aristo FZE tarafından desteklendi. Katılımcıların ve Dubai’deki sektör oyuncularının büyük ilgisi ile karşılaşan konferans, etkinlik süresi boyunca 200’den fazla katılımcıya ev sahipliği yaptı.

Konferans, BiggLoyalty Global CEO’su Enis Karslıoğlu’nun açılış konuşmasıyla başladı.

BiggLoyalty Genel Müdürü Derya Şendil’in başarılı vaka çalışmasını sunmasının ardından, MENA Bölgesi Direktörü Mehmet Gürün, BiggLoyalty’nin tüm SAAS ürünlerini sundu Pepper and Rogers Grup Partneri Alpay Akdemir, müşteri deneyiminin sadakati nasıl derinleştirdiği ve satışları nasıl arttırdığı ile ilgili bir konuşma yaptı. Orta Doğu Alışveriş Merkezi Kurulu CEO’su David MacAdam “Perakende Sektöründe Çalışan Bağlılığının Önemi” üzerine bir sunum yaptı. Son olarak Rixos/Accor Grup Yetenek & Kültür Başkan Yardımcısı Michel A. Farines de yeni uygulamaya geçen BiggLoyalty Global Çalışan Takdir ve Sosyal Ödüllendirme Platformu Rixos Stars ve Rixos Ödüllendirmeyi ve bu platformların personele ve İnsan Kaynakları departmanına yaptığı pozitif etkileri anlattı.

Konferans, Rixos Premium JBR Turquise Restoran’ın katılımcılara sunduğu leziz öğle yemeği ile sona erdi.

Sadakat Programlarında sektör lideri Sanal Mağaza’dan dev konferans.

SANAL MAĞAZA SADAKAT VE ÖDÜL PUAN UYGULAMALARI KONFERANSI HİLTON BOMONTİ HOTEL’DE 400’Ü AŞKIN DAVETLİNİN KATILIMIYLA GERÇEKLEŞTİ.

Müşteri Sadakat Programlarında Türkiye’nin lider firması Sanal Mağaza, geleneksel olarak düzenlediği Sadakat ve Ödül Puan Uygulamaları Konferansını, bu sene aralarında Türk Hava Yolları, Samsung, Legrand, Eczacıbaşı ve Turkcell gibi Türkiye‘nin dev firmalarından katılımcıların yer aldığı büyük bir davetli grubunun katılımıyla gerçekleştirdi.

20 Eylül 2017 tarihinde Hilton Bomonti Hotel'de yapılan konferans, Dünya’da ve Türkiye’de uygulanan güncel Ödül Puan uygulamaları, Sanal Mağaza ve grup şirketlerinin vermiş olduğu Global LOYALTY hizmetleri, uygulanan yeni teknolojiler ve BIGGSTARS Çalışan Takdir ve Sosyal Ödüllendirme uygulaması gibi yeni lansman ürünleri ve Sanal Mağaza müşterilerinin vaka örnekleri ile çok zengindi.

Açık bahçedeki barbekü partisi ile noktalanan konferans her zaman olduğu gibi davetlilerden tam not aldı.

Biggshop, IDC Türkiye tarafından düzenlenen Dijital Perakende Yarışmasında Birinci oldu.

Biggshop Dijital Franchise modeli ile katıldığı IDC Türkiye tarafından düzenlenen Dijital Perakende Yarışmasında, sektördeki birçok firmayı geride bırakarak dijital kanallar kategorisinde birinci olmuştur.

Biggshop, “BiggDesign” konsepti ile müşterilerine, “erişilebilir lüks, erişilebilir sanat” olarak tanımlanabilecek ürünler sunmayı hedefliyor.

1999 senesinden bu yana tam 16 yıldır Biggshop, internet üzerinde ve dijital dünyada kuvvetli teknik alt yapısıyla biliniyor. BiggPlus grup şirketleri, şimdi bu tecrübeyi ve birikimi yeni bir konsept olan E-TİCARET FRANCHISE VE FACEBOOK SHOP (SOSYAL MEDYA MAĞAZACILIK) modelinde topluyor.

Sanal Mağaza Sadakat & Ödül Puan Uygulamaları Konferansı

SANAL MAĞAZA SADAKAT & ÖDÜL PUAN UYGULAMALARI KONFERANSI,
BU SENE WYNDHAM GRAND LEVENT ISTANBUL’DA GERÇEKLEŞTİ.

Müşteri Sadakat ve Ödül Puan Uygulamalarının lider firması Sanal Mağaza geleneksel olarak düzenlediği Sadakat ve Ödül puan uygulamaları konferansını bu sene Levent WYNDHAM GRAND Otel’de gerçekleştirdi.

Ana Teması “LET US MOTIVATE YOUR BUSINESS” olan konferansa Türkiye’nin saygın firmalarından yaklaşık 250 davetli katıldı. Türkiye ve Dünya’daki en güncel LOYALTY trendlerinin, Mobil ve Web alanlarındaki teknolojik gelişmelerin sunulduğu toplantıda Sanal Mağaza‘nın yanı sıra firmamızın kurumsal müşterileri de vaka örnekleri ile katıldılar.

Kokteyl Prolonje ve HANNAH WHITE konseriyle tamamlanan konferans, her zaman olduğu gibi davetlilerden tam not aldı.

HR Dergi İnsan Kaynakları ve Yönetim Dergisi İlanımız

BIGGSTARS ÇALIŞAN TAKDİR & ÖDÜLLENDİRME PROGRAMI

Çalışanlarını önemseyen şirketler, çalışanlarına "değerli olduklarını" hissettirerek ve onları kurum ilkeleri çerçevesinde "ödüllendirerek" motive ederler.

» Yüksek performans ve verimli çalışan profili oluşturması

» Çalışanların kurum kültür ve değerlerine bağlı hale gelmesi

» Verimli çalışanların görünür olması

» Çalışanların istatistiklerle ödüllendirilmesi

» Ödül Puanların hediyelere dönüşmesi

Müşteri Bağlılık Programlarının Markalar İçin Önemi

Sadakat projeleri için projeyi üstlenecek olan firmanın çok iyi bir kadro ve alt yapısı olması gerekiyor.

Her sektörde yeni marka sayısının büyük bir hızla yükseldiği ve rekabetin her geçen gün arttığı dünyamızda şirketler yeni müşteri kazanmak ve var olan müşterilerini elde tutmak için çeşitli programlar uyguluyor, her daim farklı ve yaratıcı kampanyalarla müşterilerinin önüne çıkmak zorunda kalıyorlar.

Firmaların müşterileri ile karşılıklı etkileşim içinde olma ihtiyacı bir yana, yeni müşteri elde etme maliyetlerinin var olan müşteriyi elde tutma maliyetlerinden çok daha fazla olduğunu da düşünürsek, "Müşteri Ödül ve Bağlılık Programları"nın ne denli önemli olduklarını daha iyi anlayabiliriz.

Şurası muhakkak ki ödüllendirdiğiniz müddetçe müşteriniz ile irtibatta kalma ihtimaliniz çok daha fazladır. Hedef kitlesine göre birkaç alternatifle karşımıza çıkan "Müşteri Bağlılık Programları" profesyonelce uygulandıkları takdirde karlılık yaratıyor, veri tabanı yaratıyor ve müşterileri markalara biraz daha bağlıyor. Ancak Sadakat Projeleri için projeyi üstlenecek olan firmanın çok iyi bir kadrosu ve alt yapısı olması lazım. Biz Sanal Mağaza olarak 110 kişilik ekibimizle 15 yıldır 1.000’in üzerinde proje geliştirdik.

Türk Hava Yolları Ürün Çeşitliliğini Geliştiriyor

Shop&miles

Sizleri, içinde online alışverişin de yer aldığı, Türkiye'nin en büyük Sadakat Programı ile tanıştırmak isteriz: Türk Hava Yolları SHOP&MILES Mil Harcama ve Alışveriş Programı.

Sanal Mağaza Loyalty Services tarafından hayata geçirilen ve açılışı 11 Kasım 2014 tarihinde Türk Hava Yolları Genel Müdürü Temel Kotil tarafından bir basın toplantısı ile yapılan bu yeni program, Miles&Smiles üyelerine millerini artık www.shopandmiles.com katalog ve alışveriş sitesinde harcama imkanı sunuyor. Üyeler dilerlerse mil+para veya sadece para seçenekleri ile alışveriş yapabiliyorlar.

www.shopandmiles.com adresinde küçük ev aletlerinden saatlere, oyuncaklardan bisikletlere, bilgisayar ve laptop ürünlerinden telefon ve televizyonlara kadar binlerce ürün yer alıyor. Ek olarak sadece bu sitede bulunabilecek tasarım ürünleri ve Türk Hava Yolları'na özel TK Collection ürünlerinden de bahsetmemiz lazım. Tamamen stoklu olan bu ürünler, kullanıcılara Sanal Mağaza'nın Samandıra'daki 10.000 M2'lik Lojistik Merkezinden ortalama 3 gün içinde ulaştırılıyor.

Program, sadece Türkiye'de hizmet vermiyor, aynı zamanda ABD, İngiltere, Almanya, Fransa, Belçika, Hollanda, Rusya, Birleşik Arap Emirlikleri, İspanya ve İtalya’da ikamet eden Miles&Smiles üyeleri de bu hizmetten faydalanabiliyor.

Sanal Mağaza olarak; teknik alt yapı, yazılım, ürün tedarik zincir ve proje yönetimi ile çağrı merkezi hizmetleri sunduğumuz bu projemizi gurur ve mutlulukla siz değerli dostlarımızla paylaşmak istedik.

Sanal Mağaza Sadakat Uygulamaları Konferansı

Sanal Mağaza Konferans

SANAL MAĞAZA SADAKAT UYGULAMALARI & TİCARİ PAZARLAMA KONFERANSI, RENAISSANCE ISTANBUL BOSPHORUS HOTEL‘DE 200’E YAKIN DAVETLİNİN KATILIMIYLA GERÇEKLEŞTİ.

Müşteri Sadakat Programlarında Türkiye’nin lider firması Sanal Mağaza’nın Sadakat Uygulamaları & Ticari Pazarlama Konferansı aralarında AVON, BP, COCA COLA, KNAUF, KOÇ, MARSHALL, KALEKİM ve TURKCELL gibi Türkiye’nin dev firmalarından katılımcıların bulunduğu 200’e yakın davetli grubunun katılımıyla 8 Ekim 2013 tarihinde Renaissance Istanbul Bosphorus Hotel’de gerçekleşti

Dünya’da ve Türkiye’de uygulanan LOYALTY programları başta olmak üzere BIGGPLUS grubunun vermiş olduğu tüm hizmetler, özellikle Sadakat dünyasında yeni Mobil uygulamalar hakkında bilgi alan konuklar; Türkiye’den AXA SİGORTA, BOSCH OTOMOTİV vaka örneklerini ve yurtdışından da MARITZ ve LOYAX sunumlarını dikkatle dinlediler.

MARITZ Dijital Stratejiler Sorumlusu Nicole Powers tarafından yapılan Sosyal Medya bağlantılı Sadakat Uygulamaları & Gamification sunumu ve Sanal Mağaza’nın müşterileri ile ilk defa buluşan yeni kurumsal tanıtım filmi özellikle ilgi gördü.