Son Kullanıcı Ödül ve Avantajlar Uygulaması

Nasıl Kullanırım?

Mobil ya da Web ortamında seçeceğiniz prestijli markalarla, puanınız yeterli olmadığı durumlarda, farkını kredi kartıyla tamamlayabileceğiniz gibi puanlarınızı kullanmadan da tamamını kredi kartınız ile ödeyerek beğendiğiniz ürünü alabilirsiniz.

Web'ten Giriş Yapabilir miyim?

Ayrıca www.biggrewards.com’da, kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde puan kazanmaya da devam edeceksiniz.

Özel Ne Var?

Bu ürünlerin yanı sıra kataloğumuzda size özel tasarım koleksiyonlarla da bulacaksınız.

Katalogtan Sipariş Verebilir miyim?

Katalog içerisindeki markalara ve ürünlere iyice incelikdikten sonra, beğendiklerinizi not alın seçtiğiniz ürünler için www.biggrewards.com internet sitesini ya da Biggy aplikasyonunu ziyaret ederek siparişinizi verebileceksiniz.

Biggy Nedir?

Biggrewards ve Biggy üyeleri, Biggrewards iş ortakları üzerinden alışveriş yaptıkça ve www.biggrewards.com Internet adresi ya da Biggy Aplikasyonları üzerinden para ile alışverişlerini tamamladıkça puan kazanacaklardır.

Puan Harcama

Puan kazanan Biggrewards üyeleri bu Puan‘larını kullanarak www.biggrewards.com İnternet adresi üzerinden ya da Biggy aplikasyonları üzerinden ürün sipariş verebileceklerdir.

Sorularınızda Bize Ulaşın

Her türlü sorunuz için info@sanalmagazakurumsal.com adresinden bizlerle iletişime geçebilir ya da Müşteri Hizmetleri hattımız olan 0216 404 11 33 numaralı telefondan hafta içi hergün 09:00 / 18:00 saatleri arası bizleri arayabilirsiniz. www.biggrewards.com Katalog sitesi sizlerin puan ya da para ile yapacağınız ürün siparişleriniz için hizmet sunacaktır.

119
Aktif Proje
10045722
Mutlu Müşteri
753200
Aktif Kullanıcı
1225432
Adet Hediye