service

Sadakat Programları

Söz konusu bir Sadakat Programı olduğunda önce müşterimizi dinleriz, sonra müşterimizle birlikte firma için en uygun programı dizayn eder, çözümümüzü sunar ve sahada uygulamasına geçeriz.

service

Ödül Puan Uygulamaları

İçeriği ve kapsamı gün geçtikçe değişen online harcama dünyası tüm müşterilere yeni olanaklar sunarak, etkili ve daha kolay iş yapma fırsatları yaratıyor.

service

Mobil Sadakat

Mobil sadakat, kendi kayıt ve ödül yapısı ile sürekli müşteri sadakati sunan bir çözüm ortağı... Mobil sadakat kullanarak müşterilerle daha güçlü ilişkiler kurmanız mümkün!

service

Sosyal Medya

Engagement & Gamification servisleri, oyun benzeri mekaniklerin ( puan, rozet, skor tablosu vb. ) LOYALTY amaçlı kullanılması.

service

Lojistik

Sanal Mağaza, tüm kurumsal müşterilerinin lojistik ve depolama ihtiyaçlarına hizmet veriyor. Bu amaçla 2008 senesi başında farklı noktalardaki lojistik depolarını…

service

Tedarik Zincir Yönetimi

Kalitede en üst seviyeyi hedefleyen Sanal Mağaza, yerli ve yabancı tanınmış firmalar ile birlikte çalışıyor ve onların markalarını müşterilerine sunuyor.

service

Projeler Çağrı Merkezi

Öncelikle müşterimizi dinliyoruz, daha sonra müşterimiz ile birlikte firmasına en uygun ödül programını tasarlayıp, çözümümüzü sunuyor ve onayından sonra Proje Yönetimi ekibimiz ile sahada uygulamasına geçiyoruz.

service

Dünya Markaları

Dünyanın önde gelen promosyon markaları, Sanal Mağaza’nın kardeş şirketi On-net A.Ş. tarafından Türkiye promosyon sektörüne sunuluyor.

service

Toplu Ürün Tedariği

Saygın firmalar, tanınmış markalar ve özel ürünlerle kalitede en üst seviyeyi hedefleyen Sanal Mağaza, yerli ve yabancı tanınmış firmalar ile birlikte çalışıyor ve onların markalarını sunuyor.

119
AKTİF PROJE
10045722
MUTLU MÜŞTERİ
753.200
AKTİF KULLANICI
1225432
ADET HEDİYE