Toplu Ürün Tedariği

Saygın firmalar, tanınmış markalar ve özel ürünlerle kalitede en üst seviyeyi hedefleyen Sanal Mağaza, yerli ve yabancı tanınmış firmalar ile birlikte çalışıyor ve onların markalarını sunuyor.

Hemen ilk akla gelenler arasında Philips, Canon, Bosch, Vestel, Siemens, Samsung, Braun, Tefal, Lexmark, Korkmaz, Kenwood, Igloo, Voit, Pilsan markalarını sayabiliriz.

Müşteriden gelen siparişler tedarikçi firmalardan temin edilip, Sanal Mağaza depolarına çektiriliyor, özel olarak elleçleniyor, hediye paketleri itinayla hazırlanıyor, müşterimize özel ambalaj kağıdı ile paketleniyor ve teşekkür kartı ekleniyor.
Daha fazla bilgi için: satis@biggloyalty.com

Dijital Hediye Çekleri

Basılı ve dijital hediye çekleri ile loyalty programlarında yer alan müşterilerimize zengin bir ürün yelpazesi sunuyoruz.

Kullanıcılar, Loyalty Reward Portallar üzerinden onlarca farklı markanın hediye çeklerini talep edebilir ve hem online dünyada hem de sahada harcayabilirler.

Ödül Puan portallarında; seyahat ürünleri, özel fırsat ürünleri, yeme-içme ve restoranlar gibi zengin ve farklı hediye çeşitlerine yer veriliyor.

Tasarım Koleksiyonumuz

Tasarımsal esneklik.

Tasarım koleksiyonu içerisinden ürün tasarımı, içerik ve renk seçebilir veya markanıza uyacak şekilde özelleştirebilirsiniz. Her iki durumda da paylaşılan değerler, kuruluşunuzun ruhunu yakalayan sembollerle algılarda netlik kazanıyor.

Explore Smarty